Marc Jacobs-skinnhandväska

Slutar 11 sep 18:08

4 dagar 22 h

Utropspris

450 kr

Köparskydd är valfritt hos företag.

mairesale

Stockholm, Sverige

4.9

mairesale

Företag

Toppsäljare

51 807 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Handväska från Marc by Marc Jacobs.

Storlek: Ca 30x22x10cm
Material: 100% läder
Färg: Svart
Nypris: 4500 SEK
Skick: Använd, tydligt slitage
"Väska i tydligt använt skick. på vissa av detaljerna i guld som spännen och annat har det släppt sin guldfärg, se bilder. Även ett litet snitt i lädret vid ena axelremmen, se bild."

Kommentar från säljaren:
Axelrem går att klicka av om man önskar.

-------
Frågor om plagg:
Vi har tyvärr inte möjlighet att besvara frågor om plaggens mått, utan all info vi har står redan i annonsen. Skulle plagget inte passa är du varmt välkommen att sälja det vidare!

Frakt:
Plagg du köper skickas med Postnord spårbar frakt. Plagget skickas i snitt 3 vardagar efter vunnen och betald aktion, och senast upp till 7 vardagar. Plaggen skickas ofta i separata paket, då de skickas direkt från olika säljare. Om något inte skulle komma fram fast de är skickade så tar vi fullt ansvar.

Betalning:
Vunna auktioner behöver betalas inom 24h. Vid utebliven betalning kan köpet komma att hävas.

Reklamation och retur:
Mai erbjuder reklamation om varan avviker från annonsbeskrivningen. Du behöver reklamera senast 3 dagar från att du mottagit varan. Vid reklamation står vi för returfrakten.

Om Mai:
Mai är en tjänst som hjälper privatpersoner att sälja sina kläder. Man fotar sina kläder och sedan gör vi resten för att få det sålt online. Vi värderar plaggen, förbereder digitala annonser, och säljer sedan på över 10 olika relevanta säljkanaler. Säljarna får 80% av vinsten.

# svart black handväska handbag woman

Objektnr 748 984 024

Visningar 25

Publicerad

Anmäl

Mer från säljarenVisa alla

Andra har även tittat påVisa alla

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer från varumärket

Mer för dig