Beskrivning

Låga slip-on promenadskor utan snörning, gjorda i äkta läder med Rieker-Tex membran och grov sula, från Rieker, i utmärkt skick
Nypris ca. 800-1000 kr

Fler bilder och info - kopiera & klistra in: N.a.
Anmärkningar: Jag han inte att göra rent utsidan ordentligt innan dom skulle fotas, men jag åtgärdar det innan dom skickas fast dom är i verkligen superfint skick.

Kön: Dam
Färg: Svart
Material 1, ovandel: Läder
Material 2, foder: Läder, Syntet
Material 3, sula: Gummi
Fotsbredd: Normal
Vikt: ca. 250 g/st
Storlek: 36
Innermått: ca. 233 mm

På en skala från 1-10 där 1 är "nytt med prislapp/i obruten förpackning", 2 är "samma som 1 men ingen prislapp/förpackning", och 10 är "bedrövligt skick och praktiskt taget obrukbart" så är detta objekt en 3'a

En tydligare guide över skalan ovan finns i presentationstexten. Gå till mina övriga annonser och högst upp på sidan, till höger om bilden, tryck på ”...visa mer” så expanderas texten. Jag rekommenderar att man läser det då där även finns en del annan info som kan vara bra att veta.

Objektnr 626 655 339

Visningar 1 132

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

1 dag

Mer från samma butik

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer från varumärket

Mer för dig

Rieker slip-on promenadsko i läder, sz. 36

350 kr
370 kr med köparskydd.

ALBOT_N_ALBOT

Växjö, Sverige

5.0

ALBOT_N_ALBOT

Verifierad

Toppsäljare

2 962 omdömen

Läs omdömen