Beskrivning

En bok om broderade bonader från sekelskiftet till sekelskiftet, skriven av Noomi Augustsson och publicerad 1999. ISBN: 9163877997.

——————-

OBSERVERA- Jag skickar varor på torsdagar efter att betalning kommit in!!

Hej och välkomna till mina auktioner! Jag tar många bilder, titta noga på bilderna och zooma in. Inga återköp! Är det något du undrar över så fråga gärna.

Frakt:
Jag samfraktar mer än gärna om det går, kontakta mig efter avslutad auktion isf. Jag skickar oftast på torsdagar (om föremålet betalats i tid), bor på landet så försöker samla alla paket för att posta.

Jag packar noga men tar inte ansvar för posthanteringen, jag skickar bara spårbart. Om något skulle komma fram trasigt så behöver du meddela mig och skicka ett foto så fort du öppnat paketet om du vill ha ersättning. Foton MÅSTE innehålla både det skadade godset och adresslapp, samt in och utsida av förpackningen. Det måste vara inom 7 dagar från att paketet är uthämtat! Tänk på att hämta ut paketet i tid, jag skickar inte tillbaka saker igen om de kommer i retur.

Är du missnöjd med något så hör av dig så kan vi säkert lösa det istället för att du lämnar ett dåligt omdöme. Jag är inget företag utan en privatperson som rensar mitt hem på fritiden, saker kan komma i vägen för möjligheten att snabbt svara på meddelanden eller skicka paket, jag brukar i så fall informera om detta efter bästa förmåga.

Skickar inget separat vinnarmail utan all info finns i det automatiska från Tradera, betalningen sker via Tradera. Betalning sker senast 3 dagar efter avslutad auktion. Budgivning är bindande.

Objektnr 696 537 686

Visningar 12

Publicerad

AnmälSälj liknande

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig

Broderade Bonader från sekelskifte till sekelskifte av Noomi Augustsson, 1999

Slutar 25 okt 16:09

Utropspris

0 Bud

19 kr

22 kr med köparskydd.

wishyouwerehere

Höör, Sverige

5.0

wishyouwerehere

Verifierad

Toppsäljare

723 omdömen

Läs omdömen