Beskrivning

Foreo iris eye massager magenta. Oanvänt skick. Färg fuchsia.
Har använt den 2-3 gånger därav nytt, oanvänt skick. Köpte den för 1359 kr.

FOREO Iris är en ögonmassageapparat som är utformad för att minska mörka ringar, påsar och fina linjer runt ögonen. Den använder T-Sonic-pulseringar för att stimulera blodcirkulationen och öka kollagenproduktionen. Iris är vattentät och kan användas i duschen eller badet.

Den unika designen hos IRI kanaliserar alternerende T-Sonic™-teknologi för att minska synliga ålders- och trötthetstecken runt ögonen. IRIS motverkar på ett skonsamt sätt de synliga tecknen på åldrande och trötthet som gör att området runt ögonen ser mjukare, fräschare och ungdomligare ut. Denna uppfriskande rutin underlättar hudens absorption av ögonkrämer och serum, samtidigt som påsiga ögon, mörka ringar runt ögonen, fina linjer och rynkor blir mindre framträdande. För att möjliggöra en ännu mer avslappnande behandling, har IRIS™ 2 förbättras med en nu tystare behandling.
Användning:
Hela rutinen tar 1 minut (30 sekunder per öga) och kan användas två gånger dagligen. Applicera din ögonkräm/serum, och använd sedan IRIS™ för att massera in den. Tryck på knappen i mitten en gång för att starta enheten. Justera sedan intensiteten med + och - knapparna.

Betalning sker inom tre dagar! Var snäll och respektera det!

Objektnr 696 539 869

Visningar 28

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

3 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig

FOREO Iris eye massager magenta. Nyskick. Färg fuchsia

Slutar 25 okt 16:24

Utropspris

0 Bud

650 kr

685 kr med köparskydd.

Trotsatt

Saltsjö-boo, Sverige

5.0

Trotsatt

Verifierad

Toppsäljare

866 omdömen

Läs omdömen