CAIA Soft Locks Daily Shampoo

Slutar 10 okt 15:07

∙6 dagar 21 h

Utropspris

200 kr

212 kr med köparskydd.

steffie_88

Skegrie, Sverige

5.0

steffie_88

Verifierad

Toppsäljare

589 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

CAIA Soft Locks Daily Shampoo, 250 ml. Ett schampo för daglig användning som rengör och återfuktar håret. Innehåller hyaluronsyra, solrosolja och squalane för att ge glans och motverka frissighet. Produkten är tillverkad i Sverige.
Oöppnad.
Lucka 11 från CAIA adventskalender 2026

- Titta gärna på mina andra annonser, Om du köper fler saker, samfraktas dem såklart = ej dubbelt fraktpris.
- Jag packar det väl.
- Ställ gärna frågor INNAN du budar.
- Om fraktalternativet Frimärke är möjligt i annonsen skickas det INTE spårbart och jag avsäger mig all ansvar för Postnord handhavande och slarv eller om brevet kommer bort.
- Om fraktalternativet Spårbart väljs, skickas det med en spårning om man kan enkelt kan följa paketet. (Detta är en trygghet både för dig som köpare och mig som säljare)
- OBS!! Traderas regler gäller, bud är bindande!
- Vid utebliven betalning kommer jag att kontakta dig via Tradera chattfunktion. Om inget svar på några dagar kommer den uteblivna betalningen att anmälas till Tradera.

Objektnr 753 704 073

Visningar 7

Publicerad

Anmäl

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar

Mer från samma kategoriVisa alla

Andra har även tittat påVisa alla

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig