Beskrivning

Fyrkantig scarf med ett blommigt mönster i ljusa toner och en dekorativ kant i svart, vitt och ljusblått.

Glöm inte att kika på mina andra annonser, kanske hittar du fler guldkorn! Jag samfraktar gärna, så du sparar pengar på frakten samtidigt som vi gör en liten insats för miljön.

OBS! Plaggen är second hand och säljs i befintligt skick. De läggs ut för symboliska summor, så visst slitage eller noppor kan förekomma , det hör till när man köper vintage/second hand. Jag går alltid igenom plaggen innan försäljning, men kan inte garantera butiksskick. Om du vill ha helt nytt skick är det bättre att handla i butik.

Detta är perfekt för dig som gillar fynd och uppskattar återbruk. Jag uppskattar respektfulla köpare och svarar gärna på frågor eller funderingar, tillsammans hittar vi alltid en bra lösning.

Välkommen! =)

Objektnr 690 416 624

Visningar 16

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar

Mer från samma kategori

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig

Flerfärgad scarf

Slutar 1 okt 15:48

19 kr
22 kr med köparskydd.

Alexinaplants

Göteborg, Sverige

5.0

Alexinaplants

Verifierad

Toppsäljare

419 omdömen

Läs omdömen