Swatch Access 171.410 – Vintage kombinerad analog & digital klocka

Slutar 19 nov 19:37

Utropspris

0 bud

250 kr

265 kr med köparskydd.

Toriera27

Halmstad, Sverige

4.9

Toriera27

Verifierad

Toppsäljare

182 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Vintage Swatch Access modell 171.410 från 1990-talet med både analog och digital display. Urtavlan har ett färgstarkt holografiskt motiv och genomskinlig boett som visar den klassiska Swatch-designen. Utrustad med Access-funktion (RFID) för skipass/åtkomst. Armband i blått mönstrat läder . Samlarobjekt för Swatch-entusiaster och retroälskare. Säljs i befintligt skick enligt bilderna.

Jag säljer klockor i olika skick – defekta, begagnade och ibland helt oanvända (NOS). Skick framgår tydligt i annonsen.

Eftersom jag har många klockor kan jag inte byta batteri och funktionstesta varje enskild klocka. Om du är seriöst intresserad av en specifik klocka, skicka gärna ett meddelande – om jag har rätt batteri tillgängligt kan jag prova att sätta i det och kontrollera klockan åt dig.

Alla klockor säljs i befintligt skick. Se bilderna noggrant – det du ser är det du får.

Frakt & betalning:
Varan packas omsorgsfullt. För att skydda både köpare och säljare dokumenteras varje vara med foto och video innan den skickas. Jag ansvarar inte för eventuella skador under frakten. Betalning sker via Tradera. Avhämtning kan ordnas.

Observera:
• Privat försäljning – ingen ångerrätt eller garanti.
• Negativt omdöme lämnas vid utebliven betalning.

Tveka inte att höra av dig vid frågor eller om du vill ha fler bilder.

Objektnr 701 863 610

Visningar 25

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

3 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig