Beskrivning

Två årgångar av tidskrifterna Hobbyboken och Teknik & Hobby. Hobbyboken 1970 presenterar det senaste om modelljärnvägar, miniracing, båtar, ånglok, bandspelare och mycket annat. Teknik & Hobby 1976 är en rolig och innehållsrik årsbok för alla teknik- och hobbyintresserade. ISBN för Teknik & Hobby 1976: 91 31 00464 4
Hobbyboken 112 sidor, format: 14,5 x 20,5 cm
Teknik & Hobby, 127 sidor, format: 14 x 18,5 cm
Bra skick
____________________________________

Varan säljs i skick som den framställs i objektbeskrivningen, som finns i rubrik, skick (se även under beskrivning), foton (OBS! Viktigt) och under beskrivning. Varan levereras med Schenker eller med PostNord. Kostnaden i samband med leveransen betalas av köparen. Som säljare tar jag inte ansvar för Postnords eller Schenkers hantering och inte heller för ev. utebliven leverans.

Betalningsvillkor 3 dagar och leverans sker sö t o m to. Paketet skickas sedan jag fått besked från Tradera att betalning skett. Jag använder mig av Traderabetalning. Vid problem, hör av dig till mig så försöker vi ordna en bra lösning för oss båda.

Objektnr 700 287 413

Visningar 11

Publicerad

AnmälSälj liknande

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig

Hobbyboken 1970 & Teknik & Hobby 1976 - Jan Jangö

Slutar 9 nov 10:27

Utropspris

0 Bud

50 kr

55 kr med köparskydd.

Ulvståhl

Enebyberg, Sverige

5.0

Verifierad

Toppsäljare

1 176 omdömen

Läs omdömen