1/0


Beskrivning
Nypris ca 600:-.
Some By Mi Retinol Intense Reactivating Serum 30ml är ett kraftfullt anti-aging serum som är utformat för att minska synligheten av fina linjer och rynkor. Perfekt för daglig användning och passar alla hudtyper. Serumet är berikat med retinol, en ingrediens som är känd för att stimulera cellförnyelsen och öka produktionen av kollagen i huden. Genom att aktivt arbeta med att förbättra hudens elasticitet och fasthet hjälper serumet till att jämna ut hudtonen och ge en mer ungdomlig lyster. För att uppnå de bästa resultaten rekommenderas det att använda detta serum regelbundet. Applicera några droppar på rengjord hud och massera försiktigt in tills det absorberas. Använd serumet både morgon och kväll för att maximera dess effektivitet. K-Beauty är koreansk hudvård med naturliga och innovativa ingredienser som ger snabba resultat.
Some By Mi Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream 30 ml En effektiv anti-age-ögonkräm som slätar ut fina linjer och minskar mörka ringar under ögonen. Denna ögonkräm från Some By Mi tillför en stor mängd fukt till din hud kring ögonen. Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream är utvecklad för att minska ålders-tecken och fina linjer samtidigt som den tillför mycket fukt till din hud. Denna ögonkräm är baserad på Retinol (Vitamin A), som är den mest väldokumenterade och genomforskade ingrediensen för behandling av ålderstecken och fina linjer. Dessutom innehåller den niacinamid och tranexamsyra som ytterligare bidrar till att ljusa upp mörka ringar. Dessutom hittar du även Adenosin, kollagen, Vitamin E och sojabönextrakt, vilka är effektiva ingredienser för behandling av fina linjer.
Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream är fri från eteriska oljor, parabener, sulfater och uttorkande alkohol.
K-Beauty är koreansk hudvård med naturliga och innovativa ingredienser som ger snabba resultat.
SOME BY MI Retinol Intense Set, ansikte+ ögon
Avslutad 1 sep 20:22
Utropspris
∙0 Bud
399 kr
Auktionen avslutades utan bud