Nilfisk E 145.3-X-TRA Högtryckstvätt
Slutar 22 maj 09:39
Utropspris
Benlanna
Länna, Sverige
5.0
Verifierad
74 omdömen
Läs omdömen
Beskrivning
Högtryckstvätt Nilfisk E 145.3-X-TRA. Specifikationer: 230V/50Hz/2.1kW, 19.8 kg, Max temperatur 60 °C, 6.7 l/min, Max tryck 14.5 MPa (145 bar), Arbetstryck 14 MPa (140 bar).