Bromsbelägg Citroën C5

Slutar 26 okt 17:53

∙5 dagar 20 h

Utropspris

50 kr

Köparskydd är valfritt hos företag.

NBKAB

SALA, Sverige

Företag

2 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Bromsbelägg enligt bild.

Passar olika Citroën modeller, se nedan för oem lista.

Varumärke RIDEX
Produktgrupp Bromsbeläggssats, skivbroms
Position Bakaxel
Tjocklek [mm.] 16.4
Bredd [mm] 123.2
Höjd [mm] 51.9
Slitvarnarkontakt exkl. slitvarnarkontakt
Tilläggsartikel/tilläggsinformation med fjäder
Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 Anti-skrik-plåt
Serie Plus
EAN 4059191998159

Korsnummer:

TRW GDB2033
BORG & BECK BBP1938
OPTIMAL 12352
A.B.S. 37477
NIPPARTS N3613022
TEXTAR 2521801
JURID 573705J
FERODO FDB4935
DELPHI LP3303
A.B.S. 37869
VALEO 601358
BREMBO P 61 110
LPR 05P1637
TEXTAR 2521204
ROADHOUSE 2842.40
CHAMPION 573186CH
ROADHOUSE 2842.30
ZIMMERMANN 23482.165.2
METZGER AUTOTEILE 1170503
OPTIMAL 12708
VAICO V25-0824
VAICO V42-0406
JP GROUP 1263700619
JP GROUP 1563701619
AUTOMEGA 120004910
AUTOMEGA 120072210
MAXGEAR 19-2918
KAMOKA JQ101135
KAMOKA JQ1013532
DENCKERMANN B110857
PROFIT 5000-1766
QUARO QP5524
BRAXIS AA0025
FEBI BILSTEIN 16890
KAWE 0842 40
DENCKERMANN B111338
SWAG 50 91 6718
OPTIMAL BP-12352
MEYLE 025 241 3717
KEY PARTS KBP1938
SWAG 40 91 6744
VAICO V25-0226
VAICO V25-0226-1
SWAG 50 91 6864
HELLA 8DB 355 015-761
REMSA 0842.40
VAICO V40-8028-1
ATE 13.0470-7251.2
ATE 13.0460-7278.2
HELLA 8DB 355 015-741
HELLA PAGID 8DB 355 015-741
ATE 13.0460-7209.2
ATE 13.0460-7251.2
ATE 13.0460-7253.2
VALEO 601008
TRW GDB1621
BRECK 25218 00 702 00
BREMBO P 24 216
MEYLE 025 241 3717/PD
FERODO FDB1931W
REMSA 0842.70
ROADHOUSE 2842.70
BLUE PRINT ADA104249
VALEO 301019
VALEO 601044
JAPANPARTS PP-005AF
ASHIKA 51-00-005
AISIN E2N065
METELLI 22-0337-3
LPR 05P1882
BRECK 25212 00 702 00
CIFAM 822-337-3
FEBI BILSTEIN 16864
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3613019
FEBI BILSTEIN 16744
FERODO FDB1766
FEBI BILSTEIN 16718
DELPHI LP1958
ATE 13.0470-7195.2
FEBEST 2101-CBSR
TRW GDB1938
BREMBO P 24 148X
FERODO FDB1931
ZIMMERMANN 25212.160.1
METZGER AUTOTEILE 1170343
NK 222584
ICER 181744
HELLA PAGID 8DB 355 015-761
BARUM BA2258
BREMBO P 24 148
ATE 13.0460-7195.2
KAVO PARTS KBP-6554
VALEO 301783
VALEO 598783
TRW GDB1621DTE
TRW GDB2086
METZGER AUTOTEILE 1170006
NK 222562
OPTIMAL 12336
MAPCO 6698
BARUM BA2235
VALEO 601114
BREMBO P 59 042
ZIMMERMANN 24137.168.1
ATE 13.0470-7194.2
BOSCH 0 986 494 127
LPR 05P1236
METELLI 22-0337-1
CIFAM 822-337-1
REMSA 0842.20
ATE 13.0460-7194.2
BRECK 24137 00 702 00
ROADHOUSE 2842.20
BOSCH 0 986 494 528
CHAMPION 573732CH
ZIMMERMANN 24137.968.1
AISIN BPCI-2002
TRISCAN 8110 10570
FRIGAIR PD07.509
KAVO PARTS BP-6563
JP GROUP 1263700610
JP GROUP 1563701510
JP GROUP 1563701610
TOPRAN 302 052
AUTOMEGA 120009010
MAXGEAR 19-0523
ABE C2X013ABE
PROFIT 5000-1931
QUARO QP2195
BRAXIS AA0022
TOMEX Brakes TX 14-28
MAGNETI MARELLI 363710201489
MAGNETI MARELLI 363916060243
OPTIMAL BP-12336
MAPCO 6698HPS
QUARO QP2195C
QUARO QP5524C
TEXTAR 2413701
TEXTAR 2413781
JURID 573186J
JURID 573186JC
REMSA 0842.30
TEXTAR 2521201
HELLA PAGID 8DB 355 011-731
HELLA 8DB 355 011-731
BOSCH 0 986 495 216
MEYLE 025 241 3716
MEYLE 025 241 3716/PD
FERODO RACING FCP1931H
MEYLE 025 252 1817
ASHIKA 51-00-0619
VALEO 601709
SCT - MANNOL SP 357 PR
SAKURA S6013540
RAP BRAKES RP0505
RAP BRAKES RP0788
RAP BRAKES RP0904
MASTER-SPORT GERMANY 13046071752NSETMS
MASTER-SPORT GERMANY 13046071942NSETMS
MASTER-SPORT GERMANY 13046071952NSETMS
MASTER-SPORT GERMANY 13046072532NSETMS
RAP BRAKES R-P0860
PAGID T1489N
PAGID T2050N
PAGID T2749N
PAGID T2048N
RED-LINE 27FO020
Frankberg 5481FB0028920

OEM-nummer:

OPEL 12799240
OPEL 15271565
PEUGEOT 16 197 903 80
FORD 1 936 698
CADILLAC 2581 4674
VOLVO 307420310
MAZDA 3M512M008AGLC
PEUGEOT 425439
CITROEN 4254A8
CHEVROLET 93172190
OPEL 93 172 190
HOLDEN 93183140
OPEL 931903388
DAEWOO 931903388
MAZDA BP4K26990A
MAZDA BP4K26990B
FORD (CHANGAN) BV612M007B3A
FORD G1FY-2M008-AB
CHEVROLET 93 176 116
SAAB 96405131
CHEVROLET 12 799 240
CHEVROLET 93 192 623
HOLDEN 96 405 131
FORD 2 177 229
FORD 2 019 129
FORD G1FY-2M008-AC
CHEVROLET 16 05 117
FORD 3M5J-2M008-AA
JAGUAR C2Z22083
FORD AV6Z-2200-A
MAZDA BP4K26980B
FORD ME2T1J2M008AB
RENAULT 8671 016 711
JAGUAR C2P 26112
RENAULT 86 60 004 480
SAAB 1012799240
VOLVO 31341324
SAAB 93183140
MAZDA C2Y3-26-48ZA
FORD 2T142B507BA
FORD 7T162B507BA
SAAB 13322091
FORD 1459016
FORD 1566096
OPEL 1605200
FORD 1753860
FORD 2T1J2M008AA
SAAB 32017848
FORD 3M5J2M008A1A
SAAB 93166942
OPEL 93190338
OPEL 93192623
SAAB 99900003
MAZDA C2Y32648Z
FORD CV6Z2200A
FORD ME2T1J2M008AA
FORD ME3M5J2MM008AA
FORD 1360306
OPEL 1605065
OPEL 16050650
OPEL 1605196
OPEL 1605993
FORD 1763677
CITROEN 425405
FORD 4387374
RENAULT 440600002R
RENAULT 440601689R
OPEL 93176116
MAZDA BPYK2648ZB
JAGUAR C2C27271
JAGUAR C2D23143
JAGUAR C2P17595
FORD ME3M5J2M008AA
JAGUAR C2D48654
MAZDA BP4-K2698-0A
PEUGEOT (DF-PSA) 4254 39
VAUXHALL 013322091
VAUXHALL 093172190
VAUXHALL 093183140
VAUXHALL 093192623
VAUXHALL 093190338
FORD 1683374
FORD 1765765
FORD 1809458
FORD 2039739
VOLVO 31323501
VOLVO 31341327
VOLVO 31341331
NISSAN 44060HA00B
NISSAN 44060HA00C
FORD 5134101
FORD AV612M008AA
FORD AV612M008AB
FORD BV612M007BA
FORD BV612M007CB
MAZDA C2Y32648ZB
FORD MEAV6J2M008CA
MAZDA C2Y32648ZA9A
FORD 1233679
FORD 1324300
FORD 1360254
OPEL 1605117
OPEL 1605973
FORD 2T142M008AA
VOLVO 30736610
VOLVO 30742031
FORD 3M512M008-AA
FORD 3M512M008-AB
FORD 3M512M008-AC
VOLVO 8683615
MAZDA BPYK-26-48Z
MAZDA BPYK-26-48ZA
MAZDA BPYK-26-48ZA9C
FORD 1 360 304
FORD 1 805 813
FORD 4 387 371
RENAULT 77 01 206 609
RENAULT 77 01 207 968
RENAULT 77 01 207 996
FORD AV612M008BA
FORD 1809259
FORD 1820122
FORD MEAV-6J2M008-AA
FORD MEAV-6J2M008-BA
FORD 2271380
FORD KTKV6C2M008AB
FORD (CHANGAN) 1841463
FORD (CHANGAN) BV6Z2200D
FORD 2252494
PEUGEOT 16 478 759 80
CITROEN 16 478 760 80
MAZDA C2Y32848Z
MERCEDES-BENZ 4634205600
FORD KTKV6C2M008AA
FORD MEMV6J2M008A2A

Objektnr 756 673 955

Visningar 8

Publicerad

Anmäl

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

1 dag

Mer från samma kategoriVisa alla

Andra har även tittat påVisa alla

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig