SOLARMARE Solpanel SLP025-12, 25W
Avslutad 22 mar 15:02
Slutpris
Köparskydd är valfritt hos företag.
53-goran vann auktionen
Beskrivning
Solpanel från SOLARMARE, modell SLP025-12. Panelen har en maximal effekt på 25W och en maximal spänning på 17.2V. Maximal ström är 1.45A. Öppen kretsspänning (Voc) är 21.6V och kortslutningsström (Isc) är 1.60A. Panelen är testad under standardförhållanden (1000W/m², AM 1.5 och 25°C) med en Pmax-tolerans på ±5%. Maximal systemspänning är 600V DC. Vikten är 2.9 kg. Mått: 60 cm x 39 cm x 3 cm.