SolarEdge Power Optimizers, model S440-1GM4MRM
Avslutad 17 feb 21:49
Annonsen avslutades utan köp
Beskrivning
I am selling 28–29 units of SolarEdge Power Optimizers, model S440-1GM4MRM.
These optimizers were installed for about 2 years and are in good working condition.
Brand: SolarEdge
Model: S440-1GM4MRM (NA52)
Output: 440W, 5–60V
DC Input: 8–60V / 14.5A
Open Circuit Voltage: up to 60V