Tanrevel Self Tan Mousse Dark 175 ml Brun utan sol~Mycket Populär helt ny ~~

Slutar 2 nov 13:24

130 kr
139 kr med köparskydd.

lilian52

mariestad, Sverige

5.0

lilian52

Verifierad

Toppsäljare

1 113 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Tanrevel Self Tan Mousse i nyansen Dark. Volym 175 ml.
Helt ny oöppnad säljer slut fort så passa på jättepopulär social media

Beskrivning

Tanrevel® Self Tan Mousse Dark är en silkeslen brun utan sol-mousse i aerosolform med en varm guidefärg som ger ett omedelbart synligt resultat. Den ultralätta och snabbabsorberande formulan gör appliceringen enkel och jämn - perfekt för att bygga upp färgen lager för lager till önskad intensitet. Formulan är 100% vegansk och berikad med glycerin, aloe vera, vitamin E och antioxidanten troxerutin som återfuktar, skyddar och mjukgör huden. Med 8% DHA och ett balanserat färgkomplex utvecklas en långvarig, naturlig ton utan orangea skiftningar. Doften är fräsch och lätt fruktig för en behaglig upplevelse.

Förbered huden genom att exfoliera med Tanrevel® Exfoliating Scrub och återfukta rikligt 24 timmar innan applicering för ett jämnt och hållbart resultat. Skaka flaskan väl och applicera moussen med Tanrevel® Self Tan Mitt i cirkulära rörelser.
Helt ny!!
Börja med de större hudpartierna och använd sedan återstående produkt på handsken för torra områden som armbågar, knän, fötter och händer. Färgen utvecklas gradvis under 3–6 timmar och duschas sedan av. Tack vare guidefärgen ser du ett omedelbart resultat, och för en djupare ton appliceras enkelt flera lager. Skölj vid kontakt med ögonen

Inköpt juni 2026

###Säljer även en self tan handske Tan mitt i samma märke till denna i övriga annonser helt nytt###Mycket omtyckt så passa på

Objektnr 748 486 451

Visningar 167

Publicerad

Anmäl

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

3 dagar

Andra har även tittat påVisa alla

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig