Joe Sorrento The Flasher EdT – En doft med attityd och stil

Slutar 8 nov 06:07

339 kr
358 kr med köparskydd.

Infliks

Linköping, Sverige

5.0

Infliks

Verifierad

Toppsäljare

907 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Upptäck The Flasher från Joe Sorrento (Jeanne Arthes), en doft som är lika unik i sin presentation som i sin karaktär. Detta är en Eau de Toilette för mannen som uppskattar en modern, maskulin doft med en lekfull twist.

OBS! BVSA! (Billigare vid snabb affär)

Design & Presentation: Parfymen kommer i en iögonfallande orange plåtburk med silverdetaljer, vilket ger ett industriellt och maskulint intryck. Flaskan i sig är stilren och robust, med den präglade logotypen "J.S".

Doftupplevelse: Joe Sorrento-dofterna är kända för att vara aromatiska och kryddiga med en fräsch underton, vilket gör dem till utmärkta allround-dofter för både dag och kväll.

Volym: Flaska på 100 ml, en generös storlek som räcker länge även vid daglig användning.

Kollektion: Som en del av J.S-serien är "The Flasher" ett populärt val för samlare av unika parfymförpackningar.

Skick: Produkten är i mycket fint skick och säljs komplett med sin karaktäristiska ytterförpackning i plåt.

Ett perfekt val för dig som vill ha en doft som sticker ut både på badrumshyllan och när du bär den!

Objektnr 754 739 913

Visningar 23

Publicerad

Anmäl

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

1 dag|Fri frakt över 1 700 kr

Andra har även tittat påVisa alla

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig