Vintage Guerlain Terracotta Solpuder Miniatyr 2,5g (N°2 / 2001) – Oanvänt!

Slutar 18 okt 20:49

∙1 dag 14 h

Utropspris

150 kr

Köparskydd är valfritt hos företag.

mojoresell

ÖREBRO, Sverige

5.0

mojoresell

Företag

Toppsäljare

1 074 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Säljer en söt bronzer i miniatyrformat från Guerlain - Terracotta Poudre Bronzante Hydratante (2,5 g) i nyans No 2.

Kommer i en fin liten etui/kompakt dosa med öppningsbart lock präglat med Guerlains emblem. Perfect samlarobjekt eller smidig resestorlek för handväskan!

• Märke: Guerlain
• Produkt: Terracotta Moisturizing Bronzing Powder (N° 2)
• Mängd: 2,5 g (0.09 oz)
• År: 2001 (Batchkod: UC1K0)
Skick: Oanvänt.

Vi på Mojoresell jobbar bara mot att göra alla våra kunder nöjda. Har ni frågor eller önskemål så är det bara skicka ett meddelande. Vi bryr oss om er och era synpunkter/funderingar.

Om det står vintage/utgått i annonsen så beror det på att den är discontinued (produceras ej längre) eller är över 10år sen den producerades.
-----------------
Vill ni ha frakt igenom postnord måste ni meddela oss innan ni betalar pga att den är dyrare.

För våra danska köpare så kostar frakt med postnord 72 kr vilket är billigare än schenker/DSV, säg till oss om ni vill att vi ändrar till det.

De som köper saker av oss för över 300kr får med en present så länge lagret räcker.
2 veckor öppet köp på alla varor.
Gäller ej bruten förpackning!!

Skicka ett meddelade om ni är missnöjda omgående, så gör vi allt för att göra er nöjda.
Köparen står för returfrakten.

Det kan hända att vi missar att ändra eller lagt till någon info,så skulle annonsen inte stämma, vänligen kontakta oss omgående så ordnar vi det.
Mvh Mojoresell

Objektnr 755 059 794

Visningar 37

Publicerad

Anmäl

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar

Andra har även tittat påVisa alla

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig