Din sökning matchade inte någon annons
Tips!
- Kolla att du söker i rätt kategori
- Prova byta eller rensa filter
- Testa ta bort eller lägga till sökord
- Spara sökningen för bevakning

|Samfrakt 1 dag
Hägersten | Reg. December 2012
Jag är så ledsen att ni har fått vänta så länge. Jag har tyvärr haft en mental breakdown de senaste veckorna. En massa personliga problem och obehagligheter, med familj.
Det är nu på bättringsvägen förhoppningsvis. jag har fått medicin. Jag garanterar att din beställning kommer att skickas i veckan eller nästa. Jag ber så mycket om ursäkt. Jag vill vara en pålitlig säljare, men ibland spelar livet ett spratt och det blir inte alltid som man önskar. Jag försöker absolut inte lura på något sätt, jag vill göra rätt för mig. Åter igen, jag ber så mycket om ursäkt. Jag hoppas på förståelse.
Ibland kan det ta lite tid att få iväg beställningar, jag jobbar två jobb och är sällan hemma. Så bli inte ilsken ifall din beställning inte kommer nästa dag, det kan dröja en vecka eller två...i värsta fall tre. Men var lugn, din beställning kommer och den är väl paketerad.
Jag håller på att rensa ur min skivsamling (c:a 3500 skivor) från sånt jag inte lyssnar på längre och lite pga utrymmesbrist.
Jag lyssnar i stort sätt bara på Japansk rock, punk och metal, har gjort så de senaste 15 åren (det finns så enormt mycket intressant därifrån), så hittar jag något intressant här på Tradera så köper jag det (om jag inte redan har det förstås).