DanishAntikStore

DanishAntikStore

|Samfrakt 1 dag

Om

Ølstykke | Reg. October 2022

Översatt av

-7 % FÖR ALLA 2 ANNONSER SOM KÖPTS TILLSAMMANS. -12 % FÖR ALLA 3+ ANNONSER. Efter att du vunnit auktionerna eller tryckt på köp nu, vänta tills jag tillämpar din rabatt - och betala sedan. Fungerar för buden gjorda från 10 apr 2025. Jag kan kombinera flera varor till ett paket, men INTE ALLTID. Vissa föremål bör gå separat. Om några frågor om det, vänligen fråga mig i ett sms innan du lägger bud! Frakt utanför EU = MINST 175 danska kronor.

ALLA VIKTIGA DETALJER DU BEHÖVER VETA:

1)
Jag är baserad i DANMARK och skickar från Danmark.
Jag säljer bara BEHANDLADE saker, även om vissa av dem kanske aldrig har använts. Men TÄNK på när du bjuder att varan kan ha slitage-tecken. Kritiska nämns i annonsen. Och du är alltid välkommen att fråga innan du lägger bud :)

2) TYVÄRR, JAG ERSÄTTER INTE ÅTERBETALNING FÖR PRODUKTER STRUKNA ELLER SKADDA ELLER FÖRLUST UNDER SÄNDNING, OCH JAG INLEDAR INTE ÅTERBETALNINGSPROCEDURER MED LEVERANSTJÄNSTER.
Men jag kommer SÄKERT att hjälpa dig med eventuella affärbekräftelser och bilder! (Jag tar detaljerade bilder vid varje packning). OM VARAN ÄR SKADAD, vänligen ta detaljerade bilder, och till och med en video, av kartongen, förpackningen och det trasiga föremålet - detta hjälper dig att kräva återbetalning från fraktbolaget. OBSERVERA att du bör behålla kartongen, packningen och trasiga föremål tills problemet är löst!

3)
JAG ÅTERBETALAR om du hittar någon väsentlig(!) defekt som inte(!) är acceptabel för begagnade saker och inte(!) nämns i annonsen, och bevisa det! Tyvärr, men inga andra returer eller återbetalningar är möjliga, inklusive om de går sönder under transporten. Du returnerar varan i originalskick - och jag återbetalar dig dess värde till 100 %. DU BETALAR RETURFRAKTKOSTNADERNA.

4)
Jag förväntar mig att du betalar DITT BUD så snart som möjligt. I Danmark är MobilePay möjligt – fråga gärna.

5)
Kom ihåg att det är DITT ansvar att SPÅRA frakt. Jag tar INGET ansvar om du inte har hämtat ut paketet av någon anledning. Tyvärr, jag återbetalar inte. Se till att du hämtar den i tid, annars måste du betala frakten för andra gången, UTANFÖR Tradera, ENDAST via MobilePay (för Danmark) eller PayPal . Och priset blir högre, eftersom det blir ett annat rederi. Så vänligen kontrollera sms och e-postmeddelanden du kommer att få till de telefonnummer och e-postadresser du nämnde på Tradera - inte för att MISSA en leveransavisering.

6)
Jag kan VÄNTA MED FRAKT så länge du behöver, upp till flera månader. BETALA bara din(a) aktuella beställning(er), LÅT MIG VETA att du vill vänta med frakt - och jag väntar tills du är redo.

OBSERVERA att KOMBINERAD FRAKT INTE är möjligt för alla varor - vissa saker skickar jag inte tillsammans; fråga gärna.

7)
Tyvärr, men jag KAN INTE påverka hastigheten för postleveransen och dess kostnad. Därför är eventuella leveranstider eller kostnadsklagomål orimliga. ANMÄRKNING FÖR SVERIGE : ja, det är sant att tyvärr är frakt från Danmark till Sverige dyrare än från Sverige till Danmark. Jag är hjälplös här :(

Jag använder Bring , för som Traderas partner är Bring billigast från Danmark till EU när du köper den från Tradera (du kan köpa den till detta pris endast en gång per beställning); det finns inga billigare sätt.

För utanför EU använder jag PostNord , eftersom det är billigast för internationella leveranser från Danmark.

8)
Jag kommer givetvis att uppskatta din POSITIVA ÅTERKOMMELSE :) Så jag ska se att du har fått ditt paket. Om du av någon anledning vill lämna en NEGATIV FEEDBACK är du varmt välkommen att kontakta mig först - jag är säker på att vi reder ut allt! :)

JAG UPPSKATERAR VERKLIGEN DIN VÄNLIGA UPPMÄRKSAMHET PÅ MIN BUTIK OCH DIN ÖNSKAN ATT GE ANDRA LIV TILL MINA SAKER, av vilka många BARA ÄR UNDERBART

19:42 1 maj 19:42
1 266 krEller Köp nu 1 638 kr