bangzohlu
|Samfrakt 7 dagar
Om
Genarp | Reg. April 2006
Hej!
Här finner du lite info om vad jag säljer och hur jag tänker kring frakt etc..
Jag säljer i princip bara magickort som blivit över eller jag har dubletter av då jag själv samlar.
Är du inte nöjd med priserna så är jag öppen för förslag, men ser helst då att man köper flertal kort för att ta del av en slags rabatt!
Jag fraktar för det mesta via brev (22kr porto) med sleevade kort och kartongbitar fram-och baksida. Upp till 50gram totalt, innebär cirka 10-14 kort.
Tradera rekommenderar att ta spårbart vid värde över 200.. med detta sagt tar jag inget ansvar för bortslarvade brev som inte är spårbara!
Hittar du inte vad du letar efter I mina annonser så finns det ändå stor chans att jag har korten du letar efter, majoritet av kort i min ägo är från 1994-~2000 ungefär
Förresten! Du som ej handlat på 12 månader eller köper för första gången kan ta del av en värvningskod som ger dig 100kr att handla för!
Kod: thornkefcf
Ange denna vid betalning för att se om du kvalificerar!
Allt gott!