Beskrivning

UNDER HALV BUTIKSPRISET!

Ordinarie butikspris är 130 kr (top) + 150 kr (kjol) = 280 kronor.. Köp-nu/fast pris: 129 kronor!

Ny underbar dress XS från NOISY MAY. Topp + kjol som är snygga var för sig!! Härligt sköna att bära i 100% bomull. Kjolen har ett påsytt tunt innerfoder vilket gör att den är något tjockare och därmed håller passformen mycket bra!

Storlek: X-small (XS)

Material: 100% bomull

Tvätt: 40 grader

Längd kjol: Ca 45 cm

Midja kjol: Ca 33 cm

Höft/stuss kjol: Ca 42 cm

Lagervara i Sverige = snabb leverans.

Eventuella kostnader för emballage är alltid medräknade i fraktpriset. Samfrakt är okej.Vid leverans till annat land står köparen för den högre fraktkostnaden.

Det är Postens portotabell som gäller vid uträkning av frakten. Vilka frimärken som kommer att användas beror på tillgången, dvs det kan vara med valörer, utan valörer och rabattfrimmärken.

OBS! Inget separat vinstmail skickas efter auktionen utan all information för betalnnig finns i Traderas vinstmail. Meddela mig när betalning gjorts för snabbare leverans! Läs mina frakt- och betalningsvillkor för att undvika missförstånd

Objektnr 609 457 344

Visningar 245

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

3 dagar

Mer från samma butik

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig

Ny underbar dress XS från NOISY MAY. Topp + kjol i bomull - snygga var för sig!

99 kr
106 kr med köparskydd.

jan.p.johansson

Borås, Sverige

5.0

jan.p.johansson

Verifierad

Toppsäljare

15 944 omdömen

Läs omdömen