BOSS EV-30 Expression Pedal

Slutar 8 nov 16:54

∙4 dagar 18 h

Utropspris

490 kr

517 kr med köparskydd.

Traderas köparskydd

  • Ersättning om varan inte är som beskriven
  • Ersättning om du inte får din vara

Vasastanslallarn

Stockholm, Sverige

Vasastanslallarn

Verifierad

291 omdömen

Läs omdömen

1/0

galleryimage 2 zoomed in

Beskrivning

BOSS EV-30 är en expressionpedal med dubbla utgångar. Pedalen har reglage för justering av lägstanivå (MIN) för varje utgång samt en polaritetsomkopplare.

Lådan har öppnats (och sen lyckats försvinna) men pedalen har så vitt jag vet inte används, har en annan jag använder så köpet var mest för backup. Manual och stereokabel ingår.

Jag har sålt mängder med musik / studio / gitarr-prylar på Tradera. Har dock haft en längre paus där jag varit i Usa och under tiden har betyget försvunnit, men det går ju att spana in tidigare omdömen så ser man att jag bara haft positiva köpare.

Angående skick: I stort sett allt jag säljer är i väldigt bra skick, i vissa fall nyskick, det händer att prylar köps in till studion men så har jag själv eller nån jag jobbar med en liknande pryl / pedal / processor, så det slutar med att det man just köpt in inte används.

Pedalen kostar nypris på Thomann: 1 290 kr

Kolla gärna in övriga annonser som jag har aktiva nu, rensar eller byter ut lite i studion på grejer just nu.
Vill man hämta pedalen går det bra, jag bor 5 min från Odenplan t.ex, eller nån annanstans i Sthlm som passar bättre.

Objektnr 759 330 202

Visningar 11

Publicerad

Anmäl

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar

Andra har även tittat påVisa alla

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig