Bromsbelägg Bosch passar Ford

Slutar 26 okt 17:58

∙6 dagar 16 h

Utropspris

50 kr

Köparskydd är valfritt hos företag.

NBKAB

SALA, Sverige

Företag

2 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Bromsbelägg enligt bild. Passar olika Ford. Se nedan lista för oem nummer.

Varumärke BOSCH
Produktgrupp Bromsbeläggssats, skivbroms
WVA-nummer 24537
Tjocklek [mm.] 14.7
Kontrollmärke ECE-R90
Bredd [mm] 95.2
Höjd [mm] 43.2
Material Low-Metallic
Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 med monteringsanvisning
Anti-skrik-plåt
Produkten måste bestämmas på fordonet eller motorn
Rekommenderad artikels artikelnummer 1 987 474 463
1 987 474 470
1 987 474 703
1 987 474 712
EAN 4047024561861

Korsnummer:

EGT 321043cEGT
EGT 321043EGT
EGT 321043iEGT
Auto Parts 81-24537
BREMTEC BT978
ATE 602723
TEXTAR 2453709
TEXTAR 2453702
TEXTAR 2453710
MINTEX MDB82887
TRW GDB1708
GIRLING 6117081
BREMBO P 44 017
BREMBO P 44 016
BREMBO P44016N
ROULUNDS RUBBER 846681
TEXTAR 24537 157 3 4
BENDIX DB1999
HELLA 8DB 355 023-961
HELLA 8DB 355 025-361
BREMBO P44017N
BREMTEC BT978EL
A.B.S. 37561S
HELLA 8DB 355 025-351
FERODO FDB1917D
HELLA 8DB 355 025-371
ATE 13.0460-2737.2
ATE 13.0460-2723.2
BOSCH 0 986 494 639
BOSCH 0 986 TB2 984
TEXTAR 2453708
JURID 573263JC
TRW GDB1709
TRW GDB1732DTE
FERODO FDB1932
FERODO FDB1933
TRUSTING 796.0
BLUE PRINT ADJ134219
sbs 1501222567
JURID 573263J-D
PAGID T1696
VALEO 598935
TEXTAR 2453701
TEXTAR 2453703
JURID 573263J
MINTEX MDB2887
FEBI BILSTEIN 16642
TRW GDB1732
FERODO FDB1917
DELPHI LP1969
ICER 181801
HELLA 8DB 355 013-301
ATE 13.0470-2723.2
VALEO 301935
BREMBO P 24 075
BREMBO P 24 075X
BREMBO P24075N
REMSA 1256.00
ROADHOUSE 21256.00
LPR 05P1272
VALEO 670935
HELLA 8DB 355 039-701
EGT 321858cEGT
EGT 321858EGT
EGT 321858iEGT
TEXTAR 2453701CP
DELPHI LP1969N18B1
FERODO FDB1917S
DELPHI LP1969ND19B1
APEC PAD1532
APEC PD3096

OEM-nummer:

FORD 1439867
FORD 1459408
FORD 1477803
FORD 1566234
FORD 1682005
FORD 1756395
VOLVO 30671576
VOLVO 30794553
FORD 6G912M008GA
FORD 6G912M008GB
FORD 6G912M008GC
FORD 6G91 2M008-GD
FORD 6G912M008GF
ROVER LR 003657
FORD ME6G9J 2M008-GA
LAND ROVER LR0 03657
LAND ROVER LR0 03655
FORD 6G912MM08GC

Objektnr 756 674 960

Visningar 11

Publicerad

Anmäl

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

1 dag

Andra har även tittat påVisa alla

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig